Máte dotaz? Volejte nezávazně tel. 777 011 074.

Tomáš Svozil

Jmenuji se Tomáš Svozil, jsem všestranný technicky založený grafik v širším spektru disciplín. Již léta se přímo podílím ve více projektech na vývoji produktů, návrhy etiket a obalů, vytváření dokumentů a tiskovin, tvorbě produktových a designových fotografií, 2D a 3D grafiku, reklamu jak ve světě fyzickém, tak v především v digitálním prostoru. Specializuji se také na vytváření krátkých videí a velmi zaměřuji se na využití generativní umělé inteligence - a integrace do workflow týmů, se kterými pracuji.

Mám zkušenosti se správou obsahu na e-shopech a budováním obsahu, které jsou klíčové pro úspěšný online prodej. Můj přístup k práci je multidisciplinární, což mi umožňuje přizpůsobit se různým projektům a hledat efektivnější řešení pro potřeby klienta a taky pro rozvoj týmů, se kterými spolupracuji.

Mojí největší výhodou je značná flexibilita a schopnost hledat řešení problémů, které často dělá více lidí najednou. Což je největším rozdílem oproti klasickým marketingovým agenturám a nejraději mám, když mohu absolvovat kompletní cestu produktu od jeho počáteční tvorby až po tvorby kreativ a reklam, které jej pomohou prodat.

Kontaktujte mě pro další informace nebo konzultaci: E-mail: tomas.svozil93@gmail.com