Máte dotaz? Volejte nezávazně tel. 777 011 074.

Petr Veselý

Jsem zkušený SEO specialista s více než 17 lety praxe na poli online marketingu a optimalizace pro vyhledávače. Zabýval jsem se mnoha projekty z nichž mnohé začínaly od nuly a dnes mají milionové obraty. 

S pomocí SEO optimalizace dokážu najít skrytý potenciál v každém e-shopu. Moje práce spočívá v tom, identifikovat slabiny vašeho e-shopu a nalézt cesty, jak je odstranit. Zaměřuji se na kompletní spektrum SEO, od analýzy klíčových slov až po různé marketingové strategie prodeje. Používám nejnovější techniky a nástroje, abych vám pomohl překonat vaši konkurenci a dosáhnout vrcholu ve výsledcích vyhledávání.

Mám zkušenosti s různými typy e-shopů, od módy až po techniku, a považuji za svou výhodu schopnost rychle pochopit vaše podnikání a jeho potřeby. Nabízím konkrétní rady a strategie, které vás dostanou na přední příčky ve výsledcích vyhledávání a zvýší vaše prodeje. Kladu důraz na dosažení skutečných, měřitelných výsledků.

Pokud jste vážně rozhodnuti zlepšit svůj e-shop a přivést více návštěvníků a zákazníků, rád vám pomohu. 

Máte nějaké otázky nebo potřebujete další informace o tom, jak vám mohu pomoci s vaším e-shopem? Nebojte se mi napsat nebo se zeptat na cokoli, co by vás mohlo zajímat. Jsem zde, abych vám pomohl dosáhnout úspěchu, který si zasloužíte.

Kontakt:

E-mail: vesely@marketingove-kanaly.cz
Tel.: 777 011 074

 

Jsem Shoptet partner - zobrazit profil.

Petr Veselý Shoptet partner

 

Ukázka projektů:

dp enii eplovna coko kmb

bio